آراد چرم قابوس
خانه / پوست چرم بز / مراکز فروش پوست تزئینی بز در شیراز

مراکز فروش پوست تزئینی بز در شیراز

پوست تزئینی بز یکی از محصولاتی است که دامداران زیادی آن را فراهم می کنند و به مراکز مربوطه تولیدی انواع پوست های تزئینی تحویل می دهند تا آنان با بهره گیری از روش های منحصر به فرد خود انواع این محصولات را برای فرآوری آماده کنند، همانطور که می دانید در زندگی روزمره ما پوست حیوانات نقش پررنگی دارند و استفاده های فراوانی از آن ها می شود که به خودی خود بسیار نتیجه ارزشمندی را به بار می آورند.

مراکز فروش پوست تزئینی بز در شیراز

مشخصات پوست تزئینی بز و گوسفند

مشخصات پوست تزئینی بز و گوسفندشاید برخی از افراد این سؤال را بپرسند چرا مشخصات پوست های تزئینی انواع گاو و گوسفند با هم متفاوت می باشد، مگر همه آن ها نباید از ویژگی های مشخص و یکسانی برخوردار باشند؟
پاسخ به این سؤال بسیار واضح است، پوست های حیوانی هر کدام هر چند که از پوست حیوانات هستند اما به دلیل نژاد های متفاوتی که هر کدام دارند می توانند متفاوت باشند.
از طرفی علاوه بر نژاد، اندازه این پوست ها نیز متفاوت می باشند و هر کدام دارای ابعاد متفاوتی هستند.
به همین خاطر ممکن است حین خرید با پوست هایی با مشخصات متفاوتی روبه رو شوید.
اما به طور کلی بهتر است به این بپردازیم که مشخصات بهترین پوست های تزئینی چه هستند؟
پوست های حیوانات در وهله اول قابل استفاده نیستند و باید طی فرایندی که به آن دباغی کردن می گوییم تبدیل به چرم شوند، هر چه قدر این مراحل به خوبی و طبق اصول پیش برود، چرم حاصله از کیفیت بالاتری برخوردار است.

لیست قیمت فروش پوست تزئینی بز در بازار

برای اطلاع از لیست قیمت پوست تزئینی بز در بازار کافی است سری به مراکز گوناگون بزنید، زیرا این محصولات به دلیل کاربردی بودن در ایران و محبوبیت زیادی که دارند بسیار خرید و فروش می شوند.
اما شاید برای شما این سؤال نیز پیش بیاید مگر پوست های تزئینی چه کاربردهایی دارند؟
اکنون به برخی از شایع ترین کاربردهای پوست های تزئینی انواع بز می پردازیم:

  • تهیه لباس
  • فرشینه های متعدد
  • دیوار آویز
  • ساعت
  • کیف و کفش
  • و …

از این رو مراکز مختلفی که اغلب از جمله مراکز دباغی پوست می باشند، با ارائه مشخصات پوست بز، گوسفند، گاو و دیگر حیواناتی که پوست آن ها را دباغی می کنند، نقش مهمی در تامین بازارهای داخلی دارند.

این مراکز را از این رو از مهمترین مراکز به حساب می آیند که متریال های اولیه کارخانجات متعددی را فراهم می کنند و از این رو نقش پررنگی در تامین مواد اولیه کارخانجات لباس، کیف و کفش و … دارند.

سالانه تولیدی ها زیادی انواع این پوست های تزئینی را روانه بازارها می کنند تا بازارهای سراسر کشور در این زمینه هیچ کمبودی نداشته باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سمیه چرکزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09114065299
شماره دفتر: 01733240839
آدرس کانال: qabooscharm@
پست الکترونیکی: aradcharmqaboos@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید و فروش پوست تزیینی گوسفند

پوست تزیینی گوسفند در دکوراسیون کاربرد های بسیاری دارد. با توجه به رشد و توسعه صنعت مد و دکوراسیون، امروزه این پوست های تزیینی طرفداران زیادی را به خود اختصاص د

پاسخی بگذارید