آراد چرم قابوس
خانه / پوست چرم بز / لیست قیمت فروش پوست تزیینی بز

لیست قیمت فروش پوست تزیینی بز

پوست تزیینی بز یکی از آیتم های جذاب برای دکوراسیون منزل است. بسیاری از افراد برای تزیین منزل خود از پوست های طبیعی و فرش های چرم استفاده می کنند. برای این که پوست حیوانات را به فرش های زیبا و تزیینی تبدیل کنند، آن را دباغی می کنند. مراحل دباغی شامل خشک کردن و نمک زدن پوست، حذف اضافات، خیساندن، لش زدایی، مو زدایی، آهک زنی، لطیف کردن چرم، صاف و یک دست نمودن چرم و در پایان رنگ آمیزی چرم است.

لیست قیمت فروش پوست تزیینی بز

خرید پوست تزیینی درجه یک بز

خرید پوست تزیینی درجه یک بزپوست های تزیینی نوعی از تزیینات هستند که با ورودشان به صنعت مد و دکوراسیون طرفداران زیادی پیدا کرده اند. طیف رنگی وسیع پوست های تزیینی آن ها را به دیوار پوش و کف پوش های محبوبی تبدیل کرده است که به راحتی با انواع دکوراسیون ها، از سنتی گرفته تا مدرن، تطبیق پیدا می کند و برای همه سلیقه ها محصولاتی در خور پیدا می شود. 

شما می توانید به یکی از دو روش آنلاین و یا حضوری پوست تزیینی خود را انتخاب و خریداری نمایید. در روش آنلاین به دلیل نبود محدودیت در نگهداری و زمان سفارش، شما می توانید هم طرح های بیشتری را ببینید و هم هر زمان که دوست داشتید خرید کنید. البته روش حضوری هم مزایای خاص هود را دارد که از جمله آن می توان به دیدن کیفیت پوست از نزدیک اشاره کرد.

در تزیینات و دباغی از پوست حیوانات مختلفی از جمله گاو، گوساله، گوسفند، بز و . . . استفاده می شود که بنا بر سلیقه خود می توانید یکی از آنها را انتخاب نمایید. خرید پوست تزیینی بز به دلیلی رنگ بندی بالا و نرم و لطیف بودن مو های آن، پیشنهاد می شود.

کاربرد پوست بز تزیینی

کاربرد پوست تزیینی را می توان در دکوراسیون منزل و محل کار و هرجایی که سلیقه شماست تعریف کرد. به عبارت دیگر هیچ حد و مرزی برای استفاده شما از این آیتم جذاب وجود ندارد و می توانید هر جا که دوست دارید از آن استفاده کنید. علاوه بر تزیینات، پوست های طبیعی به خاطر طبیعی بودن از رطوبت و بیماری های ناشی از آن جلوگیری می کنند و می توان گفت که خاصیت درمانی هم دارند. تنها مسئله ای که باید به آن توجه کرد نگهداری درست از پوست است که باعث افزایش طول عمر مفید پوست می شود. با نگهداری نادرست از پوست شما به آن لطمه وارد می کنید. در شست و شو باید خیلی مراقب باشید و نکات شستن پوست های تزیینی را به درستی رعایت کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سمیه چرکزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09114065299
شماره دفتر: 01733240839
آدرس کانال: qabooscharm@
پست الکترونیکی: aradcharmqaboos@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پوست چرم درجه یک بز

برای خرید پوست چرم درجه یک بز، این بار از روش هایی که جدید و …

پاسخی بگذارید