آراد چرم قابوس
خانه / دسته‌بندی نشده / فروشگاه آنلاین پوست مویی گاو

فروشگاه آنلاین پوست مویی گاو

پوست مویی گاو که بیشتر بصورت فرش تزیینی کاربرددارد، یکی از کالاهای پرفروش اینترنتی می باشند. امروزه فروشگاه های آنلاین یکی از بهترین و سریعترین گزینه های خرید کالا و خدمات در سراسر دنیا می باشد.

پوست دباغی شده گاو، گوسفند و بز که بصورت پوست مویی باشد، یکی از پرطرفدارترین موارد تزیینی در دکوراسیون مدرن می باشد.

دکوراسیون فضایی که ما در آن حضور داریم همیشه برای ما مهم بوده است که چه حسی به ما انتقال میدهد و آیا حس خوب را به من و کسانی که در آن فضا حضور داریم ایجاد می کند یا خیر؟!

این قضیه در خانه و محل کار هایی که زیبایی و لاکچری بودن اهمیت والایی دارد و تاثیر گذاری بالایی در نظر من و مهمان و مراجعین من دارد، ملموس تر می باشد.

غالبا یکی از پارمترهایی که زمان خرید وسیله ای تزیینی برای دکوراسیون خانه و محل کار خود در نظر میگیریم این هست که اون کالا طبیعی باشد و حس زنده بودن و شادابی را به ما منتقل کند همانند گل و گلدانها، تابلوها، فرشها و همه وسایلی که زاویه دید هستند.

در چیدمان دکوراسیون فرشها تاثیر بسزایی در ست بودن دکوراسیون،‌ تاریک و روشن و بسته و وسیع نشان دادن فضا دارند.

پوست فرش گاو به لحاظ طبیعی بودن طرح و شکل و ظاهر و مویی که روی آن هست، حس زنده بودن و نفش کشیدن را به بیننده القا میکند و با توجه به اینکه رنگ و طرح و سایزای مختلفی در حین طبیعی بودن دارد، می تواند به راحتی به شما این امکان را بدهد که چیدمانی طبیعی و لاکچری داشته باشید که هر بیننده ای را محو ذوق و سلیقه شما کند.

قیمت پوست مویی گاو

قیمت پوست مویی گاو بصورت جلدی فروش می رو که قیمت هر جلد پوست مویی گاو با توجه به سایز و اندازه (چند فوت یا پا بودن پوست مویی که واحد سنجش در صنعت چرمسازی می باشد) و درجه کیفیت آن بستگی دارد.

معتبرترین فروشگاه آنلاین پوست گاو

باتوجه به دنیای دیجیتال، امروزه سایتهای اینترنتی و صفحه های مجازی فراوانی وجود دارند که در زمینه ی فروش کالا و خدمات در سراسر جهان غعالیت می کنند که ایران نیز از این قائده مستثنی نیست.

یکی از بزرگترین مزایای خرید اینترنتی از فروشگاه آنلاین می تواند این گزینه باشد که خریدار با صرف کمترین هزینه و زمان می تواند کالای مورد نیاز خود را با بیشترین تنوع در انتخاب را خریداری نماید که این موضوع در خرید پوست و فرش مویی گاوی و بزی و گوسفندی نیز صدق می کند به این دلیل که، پوست مویی گاو، بز و گوسفند با توجه به تنوع زیادی دارند که در خرید حضوری شاید نشه دقت زیادی جزییات طرح و رنگ پوست مویی کرد، اما در خرید آنلاین و اینترنتی بدون اینکه بخوایین مسافرتی را طی کنین و پوست را زیر و رو کنین، براحتی می توانین در هر مکان و زمانی که هستین با مشاهده همه طرح پوست فرش در کنار یکدیگر، در کمال آرامش بهترین انتخاب را داشته باشین.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سمیه چرکزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09114065299
شماره دفتر: 01733240839
آدرس کانال: qabooscharm@
پست الکترونیکی: aradcharmqaboos@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار خرید پوست چرم گاومیش

در بازار خرید پوست چرم گاومیش افراد می توانند نمونه هایی مناسب از این محصولات …