آراد چرم قابوس
خانه / فرش چرم / تولید جدیدترین فرش های چرم ترکیبی

تولید جدیدترین فرش های چرم ترکیبی

 فرش چرم ترکیبی بسیار زیبا و خوش رنگ تولید شده است. در کارخانه های فرش بافی کشورمان، تعداد زیادی از فرش های چرم ترکیبی تولید می شود. این فرش ها بسیار زیبا و نرم و لطیف هستند و طرفداران بسیار زیادی در ایران دارد.

تولید جدیدترین فرش های چرم ترکیبی

مدل های جدید فرش چرم ترکیبی در بازار تهران

مدل های جدید فرش چرم ترکیبی در بازار تهرانفروش فرش چرم ترکیبی در کشورمان نسبت به سال های قبل بیشتر شده است. هم اکنون مدل های جدید فرش چرم ترکیبی در کارخانه های ما در حال تولید است. 

کارخانه ها و کارگاه های  فرش بافی تلاش می کنند از بهترین نخ های مرغوب و چرم های طبیعی برای تولید این فرش ها استفاده کنند. قیمت فرش های چرم ترکیبی خیلی بیشتر از فرش های دستباف و نخی است. کیفیت این فرش ها منحصر به فرد است و قالی بافان حرفه ای نقشه ها و طرح های این فرش ها را ایجاد کرده اند. 

این فرش های چرمی ترکیبی در کشور های دیگر و در میان افراد خارجی، محبوبیت زیادی دارند. این فرش ها طرفداران زیادی  در کشور های اروپایی پیدا کرده اند، به همین خاطر تعدادی از این فرش ها به کشور های عربی و کشور های همسایه مثل  پاکستان، آذربایجان، افغانستان و … صادر می شوند. امروزه ایران در زمینه ی صادرات این فرش ها رشد خوبی کرده و پیشرفت قابل توجهی هم داشته است. 

بازرگانان و تاجران زیادی، با سرمایه های خود، اقدام به خرید عمده این فرش ها از کارخانه با قیمت مناسب می کنند، بعد این فرش ها را به سایر کشور ها می فرستند. درآمد بسیار خوب و بالایی هم بدست می آورند.

راهنمای خرید زیبا ترین مدل فرش های چرم ترکیبی

مدل فرش چرم ترکیبی در بسیاری از صفحات اینترنت قابل مشاهده می باشد. زیباترین مدل های فرش چرم ترکیبی با استفاده از بهترین چرم ها و زیباترین طرح ها تولید شده اند.

تنها قشر ثروتمند جامعه قادر به خریدن این فرش های چرم زیبا و شیک می باشند، زیرا قیمت این فرش ها به خاطر چرم طبیعی به کار رفته خیلی گران تر از فرش های دیگر می باشد. 

امروزه از چرم حیواناتی مثل گاو، کروکودیل، بز، گوسفند، گوزن، مار و … اقدام به تولید زیباترین فرش های چرم می کنند. می توان در این فرش ها از چرم های مصنوعی تولید شده در صنعت و کارخانه ها استفاده کرد. برای اینکه تولید این فرش ها با محیط زیست و طبیعت کره زمین سازگاری داشته باشد، بهتر است از چرم حیوانات مرده یا از چرم های مصنوعی برای بافت این فرش های سنتی استفاده کرد.می توانید این فرش ها را در سالن های پذیرایی منزل خود پهن کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سمیه چرکزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09114065299
شماره دفتر: 01733240839
آدرس کانال: qabooscharm@
پست الکترونیکی: aradcharmqaboos@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایشگاه خرید و فروش فرش چرم گوسفندی

هدف ما آشنایی هرچه بهتر شما با فرش چرم گوسفندی است که باعث می شود که شما یک انتخاب و خرید بهتر و دقیق تری را انجام دهید.یک آگاهی  مناسب از ویژگی چرم های مخ

پاسخی بگذارید